piątek, 6 kwietnia 2012

Rozdzial 6 ! ♥

. Dojechaliśmy do willi na plaży. Ten dom był cudowny zobaczycie kiedyś będę w takim mieszkać. Weszliśmy do środka miałam pokój z Nicolą. Justin nawet nie dał mi się rozpakować bo chciał ze mną iść na wieczorny spacer. Wyszliśmy z domu. Poszliśmy na mostek który znajdował się nie daleko domu. Pierwsze minuty w Hiszpanii i już byłam zadowolona. Jak wróciliśmy zrobiliśmy ognisko. Nicoli nie było. Bawiliśmy się świetnie. Noc spędziłam z Justinem na tarasie owinięta kocem i wtulona w Justina. Rano gdy się obudziłam Justina już nie było . Zeszłam po schodach na dół pachniało czymś pysznym ale nie wiedziałam czym. Weszłam do kuchni zobaczyłam mojego chłopaka jak coś szykuje. Jaki on jest kochany.  Usiadłam na balkonie od strony kuchni dostaliśmy śniadanie. Było pyszne. Przy śniadaniu Christian jak zwykle zaczął się wygłupiać i zaczął pluć piciem przez balkon . Debil <3 Haha nie ma to jak popluć się jedzeniem . Po śniadaniu powiedziałam że chcę pobyć chwile sama. Poszłam na mostek na którym byłam wczoraj z Justinem. Spuściłam nogi na dół , stopy miałam zamoczone w wodzie buty leżały koło mnie . Zamknęłam oczy i zaczęłam rozmyślać . Nim się obejrzałam zobaczyłam Alana . Co on tu robi ? Nie zrozumiał co znaczy chce zostać sama ? Ale Okej niech. Będzie . Milczeliśmy oboje mieliśmy zamknięte oczy i myśleliśmy znaczy ja myślałam nie wiem czy on tez ale raczej tak bo tak to wyglądało . Nagle z oczu popłynęły mi łzy pomyślałam o tym jak straciłam najbliższych z polski i jak bym miała teraz stracić przyjaciół i mojego chłopaka jakoś sobie tego nie wyobrażam . Tak bardzo ich kochałam .  Alan przytulił mnie wypłakałam mu się w ramię nie mówiąc nic . Podziękowałam mu za to . Cieszyłam się w sumie ze do mnie przyszedł. Wróciliśmy do domu siedzieliśmy tam około 1 godziny. Justin grał z Chrisem jakaś tam grę poszłam od razu do pokoju wyszłam do łazienki od razu chciałam się umyć . Do łazienki wszedł Justin gdy brałam ciepła kąpiel . Zasłoniłam się dłońmi i kazałam mu wyjść . Na to mi odpowiedział żebym się nie krepowałam mimo tego i tak byłam . Wyszedł z łazienki a ja dalej relaksowałam się w wannie . Wreszcie czułam się super . Justin spał jak wyszłam . Mój słodziak <3 ubrałam się w to :

Włosy zostawiłam rozpuszczone i zrobiłam lekki makijaż . Do pokoju przyszła Niki . Zaczęliśmy się śmiać cicho bo inaczej byśmy obudziły Justina. Wyszłyśmy na dół  Niki wzięła ciuchy i poszła się przebrać. Obie wyszłyśmy z pokoju . Gdzie byłaś wczoraj ? usiadłyśmy w salonie i zaczęłyśmy grać w jakaś grę. Wygrywałam . Oł jeah <3 Poszłam po sok i zapytałam Niki :
- Gdzie wczoraj byłaś ?
- A na mieście spotkać się z Gabrielem
- że co kurwa  ? : o ale chyba mu tego nie wybaczyłaś ?
- Nie no co ty ja już z nim nie chcę być chce tu poznać kogoś lepszego dlatego wybieramy się wieczorem na dyskotekę . - zaczęłyśmy się obie śmiać. Do salonu przyszedł Chris. Rzucił się na nas i zaczął nas łaskotać . Poszłam na górę obudzić Justina nie spał już był w łazience. Postanowiłam że poczekam na niego w pokoju. Weszłam sobie na komputer. Sprawdziłam co miałam sprawdzić i odłożyłam laptopa. I nagle zasnęłam. Obudził mnie Justin jak wyszedł z łazienki chyba trochę tam siedział skoro zdążyłam usnąć. Pocałował mnie i powiedział '' cześć kochanie '' Justin się przebrał i poszliśmy na dół :
- No to co robimy  ? - krzyknął Chris . Było po 14.
- Hmm może idziemy na miasto  ? - odpowiedziałam. Wszyscy kiwnęli głową i wyszliśmy z domu. Poszliśmy na zakupy haha trochę tego nakupowałam i Niki również chłopcy musieli nieść nasze zakupy wróciliśmy do domu a tu już była 18. Poszłam się zbierać z Nicolą a chłopcy ino grali . Zrobiłam sobie loki, rzęsy pomalowałam odrobinę grubiej niż zwykle ale nie miałam nawalone sterty tuszu ,usta pomalowałam lekko różową szminkę a ubrałam się tak : 

Nicola wyprostowała włosy , nałożyła lekko podkładu oczy pomalowała lekko tuszem i ubrała się tak : 
Zeszłyśmy na dół była już 21 trochę się zbierałyśmy no ale jeszcze musiałyśmy się wykąpać i w ogóle .     -Myślałem że już stamtąd nie wyjdziecie - powiedział Chris 
- Haha śmieszne - odpowiedziałam i wyszliśmy z domu. Klub był nie daleko . Od razu jak weszliśmy pierwsze co zrobiliśmy to oczywiście poszliśmy zamówić drinki potem poszliśmy tańczyć . Niki najpierw tańczyła z nami potem zaprosił ją jakiś chłopak do tańca i całą dyskotekę z nim. Nim zauważyłam Chrisa również nie było też tańczył z jakąś dziewczyną . 
Oczami Nicoli **
Po wejściu do Klubu poszłam po drinka . Wypiłam dwa i poszłam bawić się do przyjaciół. Po chwili zaczepił mnie jakiś przystojny chłopak. Zaprosił mnie do tańca oczywiście że się zgodziłam takim się nie odmawia. Po kilku piosenkach poszłam do baru podszedł do mnie i poprosił mnie żebym wyszła na chwile na zewnątrz. Wyszliśmy :
- Cześć . - wyciągnął dłoń - Matt jestem a ty ?
- Hej. - również wyjęłam rękę - Nicola
- Chciałem zapytać czy podałabyś mi swój numer telefonu . ?
- Jasne - wymieniliśmy się numerami w wróciliśmy na parkiet . Nadal bawiłam się z ślicznym chłopakiem.  Przeprosiłam chłopaka i wyszłam z Klubu bo poczułam się strasznie źle. Ruszyłam w stronę domu. Hiszpania nocą wyglądała cudnie. Potknęłam się . Ale na szczęście nic sobie nie zrobiłam. Za mną ktoś biegł był to Chris .
- Co ty tu robisz ? - zapytałam
- Idę ? - zaczął się śmiać - a tak serio to poszedłem za tobą
- Śledzisz mnie ? - zrobiłam poważną minę
- Haha nie no co ty. Ale wiesz tak jakoś zauważyłem że wyszłaś z Klubu bez reszty więc postanowiłem zapytać czemu wyszłaś ?
-Bo się źle czuję - usiedliśmy na ławce . Gadaliśmy tak może na niej z 30 minut może trochę więcej. Postanowiliśmy wrócić do domu bo trochę późno . Zaczęliśmy się wygłupiać . Wróciłam do domu pożegnałam się z Chrisem i poszłam do pokoju. Emi i reszty nie było pewnie się bawią. Położyłam się do łóżka i zasnęłam . 
Oczami Chrisa **
W klubie wszyscy poszli kupić sobie drinka jak postawiłem na trzeźwość i nic nie piłem . Poszliśmy na parkiet. Zacząłem bujać się w rytmie muzyki < czyli tańczyć > Na parkiecie zobaczyłem piękną brunetkę od razu wpadła mi w oczy. Postanowiłem podejść i zapytać czy zatańczy. Zaczęliśmy się bawić . Była niesamowita jej piękne długie włosy . Podała mi swój numer telefonu a ja jej .  Tańczyłęm z nią  jak żegnaliśmy się to musnęła mnie w usta. Łał byłem zaskoczony.Zobaczyłem jak Nicola wyszła więc wyszedłem za nią. Szedłem za nią aż sie potknęła podleciałem do niej i pomogłem jej wstać . Nicola byłą zdziwiona że idę za nią. Zaczęliśmy gadać i zarówno wygłupiać , Wróciliśmy do domu. Pożegnałem się z Niki i poszedłem do pokoju. Nie zastałem tam nikogo. Poszedłem wziąć długą i relaksującą kąpiel . Nalałem sobie wody . Do pokoju wszedł Alan. Oczywiście nie wchodził mi do łazienki. Wyszedłem z łazienki . Alan ? No nie był w najlepszej formie. Był nieźle upity. Położyłem go do łóżka ubrałem się i poszedłem spać..

Znów oczami Emi **
Nim zobaczyłam Chrisa i Nicoli nie było w Klubie ale z tego co zauważyłam to świetnie  się bawili . Z Justinem i Alanem świetnie się bawiłam nieźle się oboje upili. Alan co prawda całował się z dużą ilością dziewczyn ale miał do tego prawo przynajmniej świetnie się bawił. Przyjechał po nas kierowca Justina. Wróciliśmy do domu. Poszłam do pokoju Justina. Poszłam do pokoju po piżamę i wróciłam do Justina. Przebrałam się w piżamę i poszłam spać. Obudziłam się o 12 wraz z Justinem poszłam do swojego pokoju. Wyciągnęłam telefon i zadzwoniłam do taty :
- Cześć tata , stęskniłam się co u ciebie ? - usiadłam na fotelu koło balkoniku
- Hej córcia ja też bardzo. U mnie wszystko w porządku a u ciebie ?  Jak się bawisz ?
- A u mnie też . Jak na razie świetnie wczoraj poszliśmy do Klubu i świetnie się bawiłam - do pokoju wszedł Justin do mojego pokoju - Okej tata ja będę kończyła zadzwonię za nie długo Kocham Cię pa - i rozłączyłam się . Podszedł do mnie przywitaliśmy się. Poszłam do łazienki ubrałam to :
Włosy spięłam w kucyka i poszłam na dół . Czekali tam na mnie przyjaciele. Zjadłam śniadanie . I poszliśmy się przejść na plaże wszyscy. Usiedliśmy na piasku obok mnie siedział Justin a z drugiej strony Nicola. Christian cały czas z kimś esemesował . Zapytałam :
- Chris z kim ty tyle piszesz ? może się pochwalisz ? - uśmiechnęłam się szczerze
- Emm z dziewczyną z Klubu - odpowiedziałam mu ino uśmiechem . Przytuliłam się do Justina .  
- No to co robimy? -  zapytał Alan
- Nie wiem może zagramy w prawdę ?  - powiedziała Niki 
- Jasne - wyrwał się Chris - ale ja pierwszy -wydarł się jak byśmy byli głusi . - No to ja do Nicoli . No to jesteś obecnie zakochana ? 
- Trudno mi odpowiedzieć , może powiem tak może nie zakochana ale podoba mi się chłopak z wczorajszego Klubu - odpowiedziała - No to Justin . Bardziej kochasz Emi czy Laurę kochałeś ?  
- Emi - uśmiechnęłam się do chłopaka - Alan, czułeś coś do Laury jak z nią byłem  ?  
- Nie 
- Że serio  ? To czemu tak zrobiłeś ? - zapytał Justin 
- Nie zrozumiecie , No to niech będzie Emily . Jesteś jeszcze dziewicą  ? - zaczęliśmy się wszyscy śmiać  
- Haha tak - ledwo wypowiedziałam te słowo - No to ja wybieram Christiana , ile razy się całowałeś  ?  
- Szczerze ? No to może przekroczy 30 , ale nie wiem nie liczę może mnie nie wiem coś takiego . Alan. Ile razy uprawiałeś sex  ? 
- Yyy haha około 6 - powiedział
- Niezły jesteś - powiedziałam 
- haha to mało niektórzy robili to więcej razy. Okej teraz Nicola . Wypychałaś sobie kiedyś cycki  ? 
- Haha dobra przyznam się. Jak miałam 11 lat. Miałam taką koleżankę co miała takie duże cyce no i wszyscy na nią lecieli i na wakacjach sobie wypchałam jak pojechałam z rodziną że niby mi urosły masakra jakaś, - wszyscy razem z Niki wybuchliśmy śmiechem - Okej stop. Ja Emily. Lubisz oglądać  męskie członki w pornolach ? 
- Hahahaha nie oglądam takich filmów wole na reala . Haha dobra żartowałam . Okej to ja Niki . Masturbujesz się ? 
- Tak przed twoim zdjęciem haha. Serio to nie ja tam wole z chłopakiem - i wszyscy w śmiech - Ja do Justina . Ile cm ma twoja pała ?  
- Hahaha więcej niż twój móżdżek kochana .
- Haha nie możesz mieć aż takiej dużej kłamco . - powiedziała Niki 
- Okej wiecie co chodźmy na miasto . - zaproponowałam . Wstaliśmy i ruszyliśmy plażą do miasta. Na mieście Chris odszedł od nas chyba poszedł spotkać się  z tą dziewczyną a my poszliśmy do jakiegoś pobliskiego baru na plaży. 
Oczami Chrisa **
Na plaży było śmiesznie . Cały czas pisałem z Meg < tak nazywała się dziewczyna z Klubu > poszliśmy na miasto plażą jak przyjaciele poszli do baru powiedziałem że lecę na spotkanie. Oczywiście było to spotkanie z Meg. Pożegnałem się z przyjaciółmi i poszedłem na wyznaczone miejsce spotkania. Przyszedłem punktualnie . Przywitałem się z dziewczyną. Zaś gdy ją zobaczyłem nogi mi zmiękły . Przywitałem się z dziewczyną i zaprosiłem ją do pobliskiej kawiarni. Zamówiliśmy coś do picia zacząłem rozmowę :
- Ślicznie wyglądasz - uśmiechłem się
- Dziękuje ty też , mieszkasz tutaj ?
- Nie ja jestem z Atlanty przyjechałem tu na tydzień a ty ?
- Tak ja tutaj jestem uwięziona .
- Dlaczego ? Przecież tutaj jest pięknie
- No tak ale niestety rzadko spotykam tak ładnych chłopaków jak ty - uśmiechnęła się słodko
- Dziękuję , ty też jesteś bardzo ładna - odwzajemniłem uśmiech .
- Dziękuje to co idziemy się przejść na plaże - pokiwałem głową że tak. Wyszliśmy z kawiarni . Od knajpy było około 10 minut na plaże . Chodziliśmy tak około 1 godziny i rozmawialiśmy . Odprowadziłem ją do domu . Pod domem dziewczyna żegnając się ze mną zaś mnie pocałowała i powiedziała że jeszcze się musimy zobaczę i ma racje zobaczymy się. Wróciłem do domu. Wszyscy byli u siebie w pokoju więc także ruszyłem do swojego. Alan siedział na laptopie i z kimś czatował.Opowiedziałem mu o tej dziewczynie . I poszedłem spać 
Oczami Emi ** 
Poszliśmy do tego baru. Zamówiłam sobie ino sok pomarańczowy . Jacyś ludzie zaczęli śpiewać karaoke . Nie umieją śpiewać a im to tak zajebiście wychodzi. Haha postanowiliśmy również się zapisać i zaśpiewać przynajmniej będzie śmiesznie. Weszliśmy na tą scenę i zaczęliśmy śpiewać i się śmiać ludzie zaczęli nam bić brawa i pomagać śpiewać. Ja to już tam prawie leżałam ze śmiechu. W domu nie zastaliśmy Chrisa. Poszłam do pokoju Justina legliśmy na łóżko i zaczęliśmy się namiętnie całować 

------------------------------------------------------------------------------------------------------->
Hej. :) Dziękuję za te 6 komentarzy ;* Wiem rozdział krótki i nudny ale pisałam go dzisiaj za komentarze . Dziekuję jeszcze raz. Dziękuję również że ktoś to czyta ; * jeżeli będzie 6 lub 7 komentarzy to dodam kolejny rozdział dłuższy i postaram się szybko napisać. Dziekuję wam jeszcze raz <3
ps. oglądałam wczoraj film '' Never say never '' i normalnie aż przy nim płakałam pewnie nie tylko mnie wzruszył . I wgl Justin jest taki slodki ze ja <3 i jeszcze raz przepraszam że taki krótki <3
no i jak zauważyliście mamy nowych bohaterów Matta i Meg. Nie będę się o nich rozpisywać zobaczycie jacy są w opowiadaniu . ;* 

9 komentarzy:

 1. Świetnie. Czekamy na kolejny :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Genialnie. Kiedy kolejny???

  OdpowiedzUsuń
 3. Świeeeeeeeetne. Widzę nowy wygląd. Teraz lepiej ;pp

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudny rozdział. Czekam na kolejne...

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie mam tutaj kąta, ale mimo to postanowiłam skomentować ...

  Jesteś cudna w tym, że dodajesz takie długie rozdziały i czekam na kolejne, mam nadzieję, że nie krótsze ;pp

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej. :))

  Nie wiem czy Ci zależy na komentarzach od anonima, ale wiedz, że podziwiam Cię. Już dawno chciałam założyć tu bloga, ale zawsze brakuje mi czasu i nie mam aż tak bujnej wyobraźni jak ty. Może kiedyś się skuszę i coś napiszę ..

  Jesteś cudna i nawet nie myśl o usuwaniu bloga.
  Pozdrawiam Martyna :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasne ze mi zależy rownież brakuje mi czasu nauka i wgl dlatego dodaje tak nie często jesli zalozysz będę happy i dziękuje ;*

   Usuń
  2. Czyli kiedy kolejny rozdział??

   Już nie mogę się doczekać .
   Pozdrawiam: http://kissmeeeee.blogspot.com/

   Usuń
  3. nie wiem bop staram sie pisac dluzszy albo dzis wieczorkiem dodam albo jutro w poludnie ; d

   Usuń